Aktuality

MUDR. Bušek informuje

Vzhledem k situaci s onemocnění COVID 19 budeme i nadále pokračovat v objednávkovém systému. Na každé vyšetření, ošetření, prevenci, očkování,vystavení potvrzení,atd. je nutné se předem objednat. Poradny v Rudíkově a Tasově otevíráme opět od července. I zde bude nutné se předem objednat. Vstup do čekárny bude povolen pouze objednaným pacientům. Tímto opatřením se snažíme ochránit všechny před případným kontaktem s koronavirem a nuceným uvalením 14-ti denní karantény.
Celý článek

Jednodenní zájezd do Prahy z Rudíkova

Praha se vylidnila a ceny v historickém centru spadly na dno. Využijme toho a pojeďme na návštěvu našeho nejkrásnějšího města. Užijeme si pohodu, kterou v Praze neznáte.
Program akce, neděle 14. 6.:
6:30 Odjezd z Rudíkova z návsi (Možno přibrzdit někde na trase přes Hroznatín a Kamenici, Jihlavu)
9:30 Příjezd k areálu pražského hradu
Procházka po areálu hradu, pro zájemce možnost návštěvy mše svaté v katedrále sv. Víta v10h.
11:45 Společně se projdeme přes Malou stranu a Karlův most na Staroměstské náměstí
13:00 Společně oběd v restauraci na Staroměstském náměstí
Rozchod
17:30 Odjezd domů, ve 20h návrat do Rudíkova

Cena 300Kč, děti do 15 let včetně 150 Kč, děti do 3 let zdarma. Cena zahrnuje: Doprava autobusem, jeden nápoj po cestě (Pivo, voda, kafe). Cena nezahrnuje: oběd v restauraci Mincovna (cena od 200,- - 400,- / osoba vč. přílohy, dětské menu za 50%)

Přihlašujte se: Jan Uchytil, mail: agentura@uchytil.cz, tel.: 603 992 971
Do přihlášky napište jméno, příjmení, počet osob, platba převodem, hotově, nebo platební kartou online.

Celý článek

Obědy pro cizí strávníky ze školní jídelny

Od pondělí 25. května 2020 bude školní jídelna opět vařit pro cizí strávníky. Obědy v jídlonosičích budou k vyzvednutí za levými dveřmi do školy v čase 10.15 - 10.45 hod. Kdo má zájem o obědy, je nutné se přihlásit u vedoucí školní jídelny nejpozději do středy 20. května 2020.

Celý článek

Dneškem končí na Vysočině mimořádné období sucha

Dnem 5. května 2020 končí období déle trvajícího nadměrného sucha, které vyhlásil hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek 6. dubna 2020. „Pominula většina důvodů, které si vyžádaly vydání omezení. I přesto apeluji na občany, aby se v přírodě, nejen při rozdělávání otevřených ohňů nebo při práci v lese, chovali maximálně zodpovědně. Ani deště v posledních dnech nevyrovnaly srážkový deficit posledních let,“ uvedl hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.

Celý článek