Aktuality

Den otevřených dveří a letní kino

Srdečně zveme na den otevřených dveří do budovy sportovního zázemí dne 19.června od 14:00hod. Přijďte prohlédnout prostory ubytování, posilovny, sauny, šaten hráčů. Připraveno bude i pohoštění a večer zakončíme promítnutím premiéry české komedie KDYBY RADŠI HOŘELO formou letního kina na umělce.

Celý článek

Zahájení provozu prodejny u základní školy

Provozovatel David Nguyen oznamuje, že od zítřka 12.5.2022 zahajuje provoz prodejny se smíšeným zbožím, v budově bývalého hostince U Komínků. Otevírací doba 07:00-19:00 od pondělí do soboty a 07:00-15:00 neděle.

Celý článek

Automatizovaný Externí Defibrilátor osazen u vstupu do hasičské zbrojnice v Rudíkově

AED - Automatizovaný Externí Defibrilátor osazen u vstupu do hasičské zbrojnice v Rudíkově, zprovozněn a připraven pomoci. Linka první pomoci 155 zná kód pro otevření skříně a poradí jak postupovat. AED je přístroj určený k laické resuscitaci, postiženému srdci podá elektrický výboj (tzv. defibrilace). AED je schopno automaticky rozlišit mezi defibrilovatelnými a nedefibrilovatelnými rytmy. Laika navádí hlasitými mluvenými pokyny. Na zakoupení a instalaci defibrilátoru pro obec Rudíkov přispěla částkou 60.000Kč Nadace ČEZ.

 

Celý článek