Aktuality

Příslib dotace na revitalizaci bazénku

V půlce sprna jsme na Ministerstvo zemědělství podali projektovou žádost o poskytnutí dotace na revitalizaci současného stavu „Bazénku" při příjezdu do lokality Nade Vsí. Nyní nám byl oznámen souhlas se zadáním akce a příslib dotace 70% (cca 441.000Kč) z uznatelných nákladů akce až do výše 631.281,- Kč. Akci zrealizujeme v první polovině příštího roku.

Celý článek

Informace pro odběratele elektřiny či plynu od společnosti Bohemia Energy

Domácnosti které odebírají elektřinu nebo plyn od společnosti Bohemia Energy, která dnes vyhlásila krach a ukončení činnosti, nemusejí mít strach s přerušení dodávky elektřiny či plynu. Automaticky dodávku začne zajišťovat takzvaný dodavatel poslední instance, kterým je pro Vysočinu E.on(elektřina) a Innogy(plyn). Jednotlivé domácnosti tito dodavatelé sami osloví s informací, že jim budou po dobu 6měsíců dodávat energie. V této době se pak každý může rozhodnout zda u tohoto nového dodavatele zůstane, či si zvolí jiného dodavatele na trhu s elektřinou či plynem. Pěkně je to pospané zde >>

Vážení občané,

v případě, že vaším dosavadním dodavatelem zemního plynu byla společnost Bohemia Energy, 3E (EuropeEasy Energy), Comfort Energy, ČS Energie nebo X-Energie, prosíme o zaslání stavu plynoměru nejpozději do 22.října 2021 na e-mail distribuce@quantumas.cz, popřípadě nahlaste telefonicky na čísle 517 302 839. Je to NUTNÉ z důvodu ukončení činnosti uvedených dodavatelů plynu a nutnosti provést fakturaci s aktuálním stavem plynoměru. Děkujeme za spolupráci, společnost QUANTUM (vlastník distribučního vedení plynu v obci Rudíkov a v celém Budišovsku)

Celý článek