Aktuality

Cesta na nádraží

Od 4.září je cesta na vlakové nádraží osvětlena. Během 14dni proběhne zpevnění a srovnání komunikace.

 

Celý článek

Zakončení prázdnin pro děti i dospělé

31.8. (sobota) Obec ve spolupráci se spolky a Římskokatolickou farností Rudíkov zvou na následující program:
od 14:00hod zahájení programu pro děti na návsi (různé disciplíny, skákací hrad bude v provozu již od 13:00hod!). Občerstvení zajištěno.
od 16:00hod v rudíkovském kostele bohoslužba slova s hudebním vystoupením P. Milana Težkého a skupiny Úlety Josefa a Marie Kralovičových z Velkých Bílovic, dobrovolné vstupné bude použito na opravu rudíkovského kostela a fary.
od 17:30hod společné posezení na návsi pod stanem.

od 18:00hod k poslechu a tanci zahraje Los Valos.

Celý článek

Prvotni studie multifunkčního sportovního zázemí u hřiště

Na 5.zasedání zastupitelstva obce dne 9.srpna, bylo rozhodnuto, že obec pořídí studii pro multifunkční sportovní zázemí. Ve spolupráci s fotbalovým klubem budeme na podzim žádat o dotaci z MŠMT na výstavbu. 16.srpna proběhlo úvodní sezení nad prvotní studií s projektantem a po odpřipomínkování půjdeme do ostého projektu a stavebního povolení. Zázemí by obsahovalo 4 šatny, technické zázemí pro sekačky a hnojiva, možnost ubytování pro cca 30osob, sportovně relaxační část se saunou a posilovnou, jenž by byla k dispozici komukoliv v obci.

Celý článek

nová kuchyňka v orlovně

Starou kuchyňskou linku v orlovně nahradila nová s novým plynovým sporákem a troubou. Za barem je zánovní lednička s mrazáčkem.

   

Celý článek

Odstavná plocha dokončena

Na začátek školního roku jsme připraveni. Chodníky používejme jako chodníky a nechejme je chodcům. Auta odstavujme na k tomu určených místech. Věříme, že další opatření(instalace řetízků, dohled PČR) nebudou nutná a neustálé parkování na chodnících bude minulostí.

Celý článek

Počasí Rudíkov - Slunečno.cz

Obec Rudíkov

Rudíkov 2
675 05 Rudíkov

Úřední hodiny:
Pondělí a Středa
8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00

ID datové schránky: 9xsbbmp
Číslo bankovního účtu: 1522535349/0800
ou.rudikov@rudikov.cz
šablonu upravil Jakub Belko