Aktuality

Postup prací na nových WC v sokolovně

Jak nám probíhají práce na opravě a reorganizaci sociálek v sokolvně? Cílový stav bude 4x dámské WC a 1x pánské WC + 3x pisoár. Samozřejmě bude teplá voda na všech WC a navíc přibude tolik potřebná úklidová místnůstka s výlevkou. V rozšíření WC nám hodně pomohl prostor v patře u galérky, který byl po léta skrytý za zdí vedle schodiště. Ten je vidět na prvních dvou fotkách, kde vznikají 2x dámské WC. Staré schodiště se kompletně zbouralo a nahradilo novým, dispozičně posunutým a končícím na úrovni nové podlahy dámských WC v druhém patře. Kulturní akce se tak v naší sokolovně stanou o něco "kulturnější" i z hlediska hygienického komfortu. Plně k dispozici bude již na školním plese 28.února.

 

Celý článek

Vyhodnocení sběru tříděného odpadu

V množství vytříděných odpadů i v množství vyprodukovaných odpadů na osobu/rok se stále lepšíme a za tento přístup Vám děkujeme, neboť je to zásluha především Vás, občanů Rudíkova a Vašeho přístupu ke třídění.

Celý článek

1denní zájezd na lyžovačku do SKI Dolní Morava dne 22.2.2020

Obec Rudíkov a SDH Rudíkov pořádá pro Rudíkováky 1denní zájezd na lyžovačku do SKI Dolní Morava v termínu 22.2.2020
Cena dopravy 100Kč/osoba. SKI pasy 15% sleva oproti běžným cenám. Tedy dospělý 672Kč místo 790Kč, dítě od 6 do 15let 459Kč místo 540Kč. Dítě do 6let 50kč.

Odjezd autobusu je ve 04:00hod od prodejny

Přihlašovat se můžete zde >>

Celý článek