Aktuality

Spolky dostaly dotace z MŠMT

Z MŠMT putují do našich dvou spolků dotace pro mládež do 23let. FK Rudíkov získal 146.300Kč a mladí hasiči a hasičky mohou využít 64.900Kč. Dotace jsou určeny na pomůcky, vybavení, soustředění, startovné, ale i práci trenérů a další... dotace budou přiděleny jednorázovou platbou do 30dnů. Všem, co pomohli prostředky spolkům získat, patří velké díky.

Celý článek

Pozor na zloděje

Dbejte prosím zvýšené opatrnosti! Včera kolem 20hodiny, se v naší obci pokusili zloději vykrást rodinný dům! Byli vyrušeni majitelem a utekli patrně směrem ke hřbitovu. V ulici u základní školy bylo spatřeno vozidlo černé barvy(možná VW Golf), které potom poodjelo směrem k orlovně. Kdybyste někdo měl nějaké postřehy, dejte vědět.

Celý článek

zastupitelstvo se rozhodlo pro varianu podchodu

23.února se zastupitelstvo obce usneslo, že na základě studie proveditelnosti se budeme snažit o variantu podchodu dle situace níže. Studie obsahuje i propočet nákladů na tuto variantu podchodu, které jsou ve výši 6.25 mil. Kč včetně DPH. Dále studie obsahuje i variantu chodníku podél silnice II/360 ochráněný svodidlem. Pokud se podaří zajistit pro obec přijatelný způsob ufinancování, mohlo by se dílo spojit s realizací rekonstrukce silnice II/360 v roce 2021.

Výkres v PDF (situaceP3.pdf)

Celý článek

Provozní a skladovací objekt obce - revitalizace obecního dvora

Z fáze studie a projektové dokumentace, jsme se dostali do fáze veškerých souhlasných vyjádření a hlavně platného STAVEBNÍHO POVOLENÍ! Můžeme co nejdříve započít s tvorbou zadávací dokumentace k výběrovému řízení pro stavbu. Pro letošek je předpoklad zahájení stavby objektu garáží a parkovací plochy nad nimi + společné zemní práce. Celý projekt má předpokládanou projektovanou cenu 5,28mil s DPH.

Celý článek

Počasí Rudíkov - Slunečno.cz

Obec Rudíkov

Rudíkov 2
675 05 Rudíkov

Úřední hodiny:
Pondělí a Středa
8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00

ID datové schránky: 9xsbbmp
Číslo bankovního účtu: 1522535349/0800
ou.rudikov@rudikov.cz
šablonu upravil Jakub Belko