Aktuality

V lokalitě Nade Vsí se uvolnil jeden pozemek

V lokalitě Nade Vsí se uvolnil jeden pozemek. Ve studii označovaný jako č.5 a v KN pod p.č. 1727/5.

Výměra 988m2. Na úřední desce je opětovně zveřejněný záměr prodeje. Konečný prodej bude odsouhlasen na nejbližším zasedání Zastupitelstva obce, které se budekonat nejdříve 18.5.2018.

Zájemci si po nastudování podmínek prodeje mohou poslat písemnou žádost na obecní úřad Rudíkov.

Celý článek

1. místo - Rudíkov: Aktivní mapa závad v obci

Kategorie Smart City a nejlepší elektronická služba:
1. místo - Rudíkov: Aktivní mapa závad v obci

Dnes byly na slavnostním ceremoniálu v sídle Kraje Vysočina vyhlášeny výsledky krajského kola soutěže Zlatý erb Kraje Vysočina. V pěti kategoriích si rozdělili ocenění obce, města, veřejné organizace i dobrovolní hasiči. Ceny vítězům krajského kola soutěže Zlatý erb o nejlepší webové stránky a elektronické služby města a obcí i veřejných organizací předal na slavnostním ceremoniálu hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek

V kategorii elektronických služeb tedy za Kraj Vysočina postupujeme do celostátního kola. Vyhlášení proběhne 9.dubna na konferenci ISSS. Za kraj Vysočina soutěžilo 14 obcí a 11 měst.

 

Celý článek

Nové schody pro školu a školku

Schody jsou kompletní. Velké díky pracovníkům SofiStavu, kteří v mrazivém počasí odvedli perfektní řemeslnou práci. Všechno sedí parádně. V pondělí už do školy a školky po nových schodech.

 

Celý článek

Kontejnery na drobný kovový odpad

Na 3 kontejnerová stanoviště, která se nachází u obchodu, Nade Vsí a u základní školy, jsme nechali doplnit kontejnery(šedý) na drobné kovové odpady. Vhodné na plechovky od nápojů, konzervy a drobné kovy. Tento druh odpadů už tak nemusí končit v komunálu.

Celý článek

Studie jak naložit s obecním dvorem

V roce 2017 jsme nechali vypracovat studii, jak by se mohl proměnit obecní dvůr a nebyl tak ostudou naší obce. Nyní bychom projekt rádi posunuli do stavu územního rozhodnutí a stavebního povolení. Postupnými krůčky potom začít obecní dvůr přeměňovat.

Celý článek