Aktuality

Dotace na zateplení sokolovny

Dne 23.5.2018 jsme obdrželi registrační list o schválené dotaci ze Státního fondu životního prostředí na zateplení sokolovny(obálka budovy, okna, dveře, strop). Výše dotace je stanovena z uznatelných nákladů projektu na maximálně 706.555Kč. Po schválení zadávací dokumentace zastupitelstvem obce, vyhlásíme výběrové řízení a započneme s realizací. Termín dokončení je poskytovatelem dotace stanoven do maximálně 31.10.2019. V rozpočtu obce pro rok 2018 počítáme se spoluúčastí obce ve výši maximálně 900tis.

Celý článek

Pojízdná prodejna masa

Do naší obce bude pravidelně každé úterý zajíždět pojízdná prodejna masa.
Maso uzeniny Bobrová z českých chovů a pouze vlastní výroby. Jezdíme hlavně pro starší občany kteří se nemají jak pro maso dostat. V nabídce jsou čerstvě nabourana masa vakuově balená a pouze výrobky vlastní výroby opět jen z českých chovů. Přijedeme vždy v úterý a to ve 14:15.
Ceníky dostávají zákazníci přímo na místě aby měli kontakt na případné objednávky sortimentu který nemáme přímo na autě. V nabídce jsou kotlety, krkovice, plece, kýty,bucky, mleté maso50/50hovezi vepřové, hovězí gulasove kostky, hpsk na polévku, uzené krkovice, kotlety, kolena, plece, bucky, klobásy, párky, paštiky, nakládané a marinované masa a mnoho dalšího sortimentu včetně doplňků z olomouckých tvaruzku a výrobky z nich.
Celý článek

EFEKT 2018 - dotace převedena na účet ČNB

Ministerstvo průmyslu a obchodu dne 14.5.2018 poukázalo na účet ČNB dotaci ve výši 861.344Kč z programu EFEKT 2018 na rekonstrukci svítidel veřejného osvětlení. Na 27. zasedání zastupitelstva obce dne 13.4.2018 byla pro realizaci zakázky schválena nabídka firmy PELMONT s.r.o. ve výši 1.879.139Kč bez DPH. S rekonstrukcí osvětlení započneme v nejbližších dnech.

Hodnocené nabídky na základě zveřejněné výzvy na úředních deskách:

Celý článek

V lokalitě Nade Vsí se uvolnil jeden pozemek

V lokalitě Nade Vsí se uvolnil jeden pozemek. Ve studii označovaný jako č.5 a v KN pod p.č. 1727/5.

Výměra 988m2. Na úřední desce je opětovně zveřejněný záměr prodeje. Konečný prodej bude odsouhlasen na nejbližším zasedání Zastupitelstva obce, které se budekonat nejdříve 18.5.2018.

Zájemci si po nastudování podmínek prodeje mohou poslat písemnou žádost na obecní úřad Rudíkov.

Celý článek