Aktuality

1. místo - Rudíkov: Aktivní mapa závad v obci

Kategorie Smart City a nejlepší elektronická služba:
1. místo - Rudíkov: Aktivní mapa závad v obci

Dnes byly na slavnostním ceremoniálu v sídle Kraje Vysočina vyhlášeny výsledky krajského kola soutěže Zlatý erb Kraje Vysočina. V pěti kategoriích si rozdělili ocenění obce, města, veřejné organizace i dobrovolní hasiči. Ceny vítězům krajského kola soutěže Zlatý erb o nejlepší webové stránky a elektronické služby města a obcí i veřejných organizací předal na slavnostním ceremoniálu hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek

V kategorii elektronických služeb tedy za Kraj Vysočina postupujeme do celostátního kola. Vyhlášení proběhne 9.dubna na konferenci ISSS. Za kraj Vysočina soutěžilo 14 obcí a 11 měst.

 

Celý článek

Nové schody pro školu a školku

Schody jsou kompletní. Velké díky pracovníkům SofiStavu, kteří v mrazivém počasí odvedli perfektní řemeslnou práci. Všechno sedí parádně. V pondělí už do školy a školky po nových schodech.

 

Celý článek

Kontejnery na drobný kovový odpad

Na 3 kontejnerová stanoviště, která se nachází u obchodu, Nade Vsí a u základní školy, jsme nechali doplnit kontejnery(šedý) na drobné kovové odpady. Vhodné na plechovky od nápojů, konzervy a drobné kovy. Tento druh odpadů už tak nemusí končit v komunálu.

Celý článek

Studie jak naložit s obecním dvorem

V roce 2017 jsme nechali vypracovat studii, jak by se mohl proměnit obecní dvůr a nebyl tak ostudou naší obce. Nyní bychom projekt rádi posunuli do stavu územního rozhodnutí a stavebního povolení. Postupnými krůčky potom začít obecní dvůr přeměňovat.

Celý článek

Mapy v obci

Drobnou změnou prošla sekce MAPA ZÁVAD, která se nyní jmenuje MAPY V OBCI a obsahuje kromě obvyklé mapy závad i aktuální rozmístění nádob na tříděný odpad.

Celý článek

Počasí Rudíkov - Slunečno.cz

Obec Rudíkov

Rudíkov 2
675 05 Rudíkov

Úřední hodiny:
Pondělí a Středa
8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00

ID datové schránky: 9xsbbmp
Číslo bankovního účtu: 1522535349/0800
ou.rudikov@rudikov.cz
šablonu upravil Jakub Belko